Dosja al

Me maskë dhe xhaketë! Rama shkon në ambientet e Air-Albania për të marrë vaksinën 'Pfizer', plotëson formularin0 views, 0 likes, 0 loves, 0 comments, 0 shares, Facebook Watch Videos from Dosja.al: Berisha firmos kërkesë për mocion për debat në KuvendRreth 100 mijë gra dhe vajza që punojnë në sektorin fason prej vitesh janë të keqpaguara dhe të shfrytëzuara, teksa askush nuk ngre zërin për problemet më të...Dosja.al - VIDEO | Facebook. Dosja.al. 2021년 1월 14일 ·. VIDEO. ITALI- Janë publikuar pamjet e ngjarjes së rëndë mbrëmjen e Vitit të Ri në Milano, ku një shqiptar qëlloi me armë zjarri duke lënë të plagosur rëndë dy emigrantë marokenë. 41-vjeçari shqiptar me precendetë kriminal qëlloi me gjakftohtë ndaj dy ...dosja.al. Mbërrin Viti i Ri në Zelandën e Re, spektakël fishekzjarrësh - Dosja AL. ZELANDA E RE-Zelanda e Re është shteti i parë që i dha lamtumirë vitit 2020. Viti i ri 2021 në Zelandë u prit me një spektakël fishekzjarrësh, e cila u ndoq virtualisht nga miliona qytetarë në mbarë botën. Zelanda e Re me kryeqyet Auckland e ...dosja.al DOKUMENTET/ Koordinatori i LSI në Vorë denoncon: Kryetari i pazgjedhur kërkon 5 këshilltarë për veten dhe shton personelin me 73 vete në prag të fushatës - Dosja AL TIRANË- Vojo Bregu, koordinatori i Lëvizjes Socialiste për Integrim në Vorë, ka denoncuar një ngjarje të pazakontë që po ndodh në këtë bashki.Lapsi.al është një media online, që ka për qëllim informimin e paanshëm duke vënë profesionalizmin në plan të parë. Ky portal informativ është një alternativë e re që rreket të krijojë nje hapësirë sa më të lirë për gazetarinë e vërtetë.435 Followers, 399 Following, 182 Posts - See Instagram photos and videos from 🅳🆈🆀🅰🅽_🅻🅾🅳🆁🅰🆂🅷 (@bambi_kids.al)Dosja bombë nga SHBA: Kina po përgatit Luftën e Tretë Botërore... 19:08 08/05/2021. Një mollë shqiptare në gjigandin "Apple" në Kaliforni. 08:10 05/05/2022 "Faleminderit shqiptarë!"/ Zelensky: Populli juaj më kujton Nënë Terezën. 13:29 03/05/2022.627 views, 8 likes, 0 loves, 0 comments, 0 shares, Facebook Watch Videos from Dosja.al: Vojo Bregu 'thumbon' Veliajn, paralajmëron Vinin: Ej vëllai, ruani qentë natën se ai vjen ose me i vra, ose me...1 views, 0 likes, 0 loves, 0 comments, 0 shares, Facebook Watch Videos from Dosja.al: Fatos Nano President? Berisha: Mendoj mos t’ja prishim qetësinë dosja.al. LAJMI I FUNDIT/ PLASI! Plagoset me thikë polici në qendrën e votimit - Dosja AL. Fushë Arrëz, plagoset me thikë polici në qendrën e votimit. Fushë Arrëz, plagoset me thikë polici në qendrën e votimit.39.2k Followers, 233 Following, 4,742 Posts - See Instagram photos and videos from Dosja (@dosja.al) Dosja.al meson se prokuroria ka në duar foto e video të zyrtarëve të lartë që dokumentojnë dhënien e ryshfetit nga qytetarët e Kosovës kundrejt tyre.TPZ.al është një media online e pavarur. Përpjekja jonë është të sjellim lajme, analiza dhe komente, në shërbim të interesit publik. 10:32 Mbi katër mijë rrënjë, si i kthyen shqiptarët tetë vila në "shtëpi bari" në Spanjë, nëntë persona në pranga. 10:191 views, 0 likes, 0 loves, 0 comments, 0 shares, Facebook Watch Videos from Dosja.al: Fatos Nano President? Berisha: Mendoj mos t'ja prishim qetësinëNga Adriatik Doci Një vilë në Gjirin e Lalzit, me vlerë të pretenduar 760 mijë euro, është kthyer në 'mollë sherri' në kampin e opozitës, e cila është ndarë në tre grupe kundërshtare. Deri më sot nuk ka asnjë provë për pronarin formal apo real të vilës së denoncuar nga Gazment Bardhi, por vetëm emra […]dosja.al. Mbërrin Viti i Ri në Zelandën e Re, spektakël fishekzjarrësh - Dosja AL. ZELANDA E RE-Zelanda e Re është shteti i parë që i dha lamtumirë vitit 2020. Viti i ri 2021 në Zelandë u prit me një spektakël fishekzjarrësh, e cila u ndoq virtualisht nga miliona qytetarë në mbarë botën. Zelanda e Re me kryeqyet Auckland e ...Një 'mal' me gjoba / Deri në 40 mijë çdo muaj vetëm në Tiranë, por aksidentet veç rriten. Policia Rrugore: Institucionet e tjera s'po bëjnë asgjë. Gazeta Si - Prej të dielës kur Ajas Sulejmani në një rrugë të Tiranës përplasi një çift bashkëshortësh dhe foshnjën e tyre 3-muajshe, Policia e Shtetit ka nisur ...CNA.AL - City News Albania Dosja e të dhënave të disponueshme. Kur vlera doganore e mallrave të importuara nuk mund të përcaktohet në bazë të 5 metodave të vlerësimit doganor (përshkruar në nenin 34 ose 35), ajo përcaktohet në bazë të të "Dhënave të Disponueshme". Të dhënat e disponueshme janë mënyra e fundit e përcaktimit të vlerës ...SYRI.net është agjencia më e madhe e lajmeve në Shqipëri, që brenda një kohe të shkurtër është kthyer në lider të informacionit. Në SYRI.net do të gjeni opinionistë më me emër në vendin tonë, investigime dhe lajme që nuk do ti gjeni diku tjetër.Rudina Hajdari denoncon: Qytetarët e Elbasanit dinë me detaje aktivitetin e 4 bandave, vetëm Drejtori i Policisë nuk di asgjë! Dosja.al - VIDEO | Facebook. Dosja.al. 8 de enero de 2021 ·. VIDEO. KUKËS- Moti i keq ka përfshirë ditën e sotme dhe qytetin e Kukësit. Siç shihet në vidoen që është siguruar nga Dosja.al në fshatin e Kalimashit ka pasur rrëshqitje të dherave dhe uji ka dalë në përrenjtë.1 views, 0 likes, 0 loves, 0 comments, 0 shares, Facebook Watch Videos from Dosja.al: Fatos Nano President? Berisha: Mendoj mos t'ja prishim qetësinëDosja.al ka mësuar se bashkë me tokat bujqësore, në këtë fshat janë përmbytur edhe disa banesa, duke lënë edhe familje në qiell të hapur. Konkretisht në familjen Reçi, uji ka dëmtuar pa...Dosja.al - 帖子Jan 01, 2021 · Rama: Vaksinimi nis tek Air Albania me bluzat e bardha, mësuesit, policët dhe moshën mbi 75 vjeç Jan 01, 2021 · Rama: Vaksinimi nis tek Air Albania me bluzat e bardha, mësuesit, policët dhe moshën mbi 75 vjeç Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al (a.k.dosja.al) dosja.al LAJM I FUNDIT/ Tentoi të kalonte me gomone 613 kg kanabis në mars 2020, arrestohet 25 vjeçari që ishte shpallur në kërkim - Dosja ALDosja.al Sot në orën 8:26 PD U duk se humbi, e futën në burg, e dënuan pa i dhënë mundësinë të mb ... rohet, e detyruan të arratiset, e privuan nga atdheu perveçse i prishën karrieren.dosja.al. Shpëtim Idrizi, paralajmëron Lulzim Bashën: Kujdes, nuk jemi në tregun e gjësë së gjallë! - Dosja AL. TIRANË- Kryetari i Partisë Demokratike për Integrim dhe Unitet thekson se koalicioni opozitar duhet t'i shërbejë qëllimit të përbashkët për të ardhur të pushtet pas zgjedhjeve të 25 prillit. I ftuar në Top ...Dosja.al Heute um 12:54 Përsa i përket Reformës Territoriale, kjo marrëveshje parashikon edh ... e shkrirjen e qarqeve, ndërsa për numrin e bashkive ka tre propozime, 100, 50 dhe 61 bashki.dosja.al "Njëri telefon u thye tërësisht nga plumbat'/ Çfarë u gjet brenda makinës së Bardhok Pllanajt (DETAJE) - Dosja AL. TIRANË- Gazetari Elton Qyno ka zbardhur detaje të tjera lidhur vrasjen e "Kumbarit të Shkodrës", Bardhok Pllanaj. I ftuar në emisionin "Opinion", ai ka bërë me dije se brenda makinës së Pllanajt ...dosja.al Meta takon Orban: Mirënjohje për mbështetjen që Hungaria i ka dhënë Shqipërisë për hapjen e negociatave - Dosja AL HUNGARI- Presidenti Ilir Meta, në kuadër të vizitës së tij zyrtare në Hungari, zhvilloi një takim me Kryeministrin e Hungarisë, Viktor Orbán.39.2k Followers, 233 Following, 4,742 Posts - See Instagram photos and videos from Dosja (@dosja.al) Burime për Dosja.al bëjnë me dije se nga zjarri nuk ka persona të lënduar, por vetëm dëme materiale. Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al Ende nuk dihet se cili është shkaktu që çoi në r....Dosja.al、ティラナ - 「いいね!」51,933件 · 173人が話題にしています - Një nismë e pavarur në median online, që ka si synim informimin e saktë dhe të sigurt të publikutDosja më e rëndë që janë futur duart në buxhetin e shtetit është dosja e inceneratorëve, ka plot të tjera dosje. Të gjithëve po u dridhen leqet e këmbëve. Pse shoh unë pse Edi Rama është futur aty ku nuk duhesh futur, po bëhet antiamerikan si Berisha.Dosja.al. 51,972 likes · 983 talking about this. Një nismë e pavarur në median online, që ka si synim informimin e saktë dhe të sigurt të publikutdosja.al DOKUMENTET/ Koordinatori i LSI në Vorë denoncon: Kryetari i pazgjedhur kërkon 5 këshilltarë për veten dhe shton personelin me 73 vete në prag të fushatës - Dosja AL TIRANË- Vojo Bregu, koordinatori i Lëvizjes Socialiste për Integrim në Vorë, ka denoncuar një ngjarje të pazakontë që po ndodh në këtë bashki.Rudina Hajdari denoncon: Qytetarët e Elbasanit dinë me detaje aktivitetin e 4 bandave, vetëm Drejtori i Policisë nuk di asgjë!CNA.AL - City News Albania Lajme.al është një media online, që ka për qëllim informimin e paanshëm duke vënë profesionalizmin dhe interesin qytetar në plan të parë.About Press Copyright Contact us Creators Advertise Developers Terms Privacy Policy & Safety How YouTube works Test new features Press Copyright Contact us Creators ...Me maskë dhe xhaketë! Rama shkon në ambientet e Air-Albania për të marrë vaksinën ‘Pfizer’, plotëson formularin Burime për Dosja.al bëjnë me dije se nga zjarri nuk ka persona të lënduar, por vetëm dëme materiale. Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al Ende nuk dihet se cili është shkaktu që çoi në r....Dosja.al. 51,972 likes · 983 talking about this. Një nismë e pavarur në median online, që ka si synim informimin e saktë dhe të sigurt të publikutRama: Vaksinimi nis tek Air Albania me bluzat e bardha, mësuesit, policët dhe moshën mbi 75 vjeçdosja.al. FOTO/ Kjo është infermierja e spitalit infektiv, i vodhi portofolin pacientit të infektuar me Covid - Dosja AL. TIRANË- Gruaja në foto është infermierja e spitalit infektiv në Tiranë, Ronida Hysa, e cila u arrestua nga policia dhe prokuroria e Tiranës, për akuzën e "Vjedhjes duke shpërdoruar detyrën" pasi i ka ...Gazetari Ferdinand Dervishi tha se nuk fshihet asgjë pas deklaratave të Ramës sepse në lidhje me këtë ngjarje ka reaguar edhe Amerika. Dervishi u shpreh ndër të tjera se dosja më e rëndë e buxhetit të shtetit është ajo e inceneratorëve dhe të gjithëve po u dridhen 'leqet' e këmbëve për këtë dosje. Advertisements Ferdinand […]Rama: Vaksinimi nis tek Air Albania me bluzat e bardha, mësuesit, policët dhe moshën mbi 75 vjeçDosja bombë nga SHBA: Kina po përgatit Luftën e Tretë Botërore... 19:08 08/05/2021. Një mollë shqiptare në gjigandin "Apple" në Kaliforni. 08:10 05/05/2022 "Faleminderit shqiptarë!"/ Zelensky: Populli juaj më kujton Nënë Terezën. 13:29 03/05/2022.The u/Dosja_al community on Reddit. Reddit gives you the best of the internet in one place. jump to content. my subreddits. edit subscriptions. popular-all-random-users | AskReddit-funny-movies-explainlikeimfive-pics-news-tifu-gaming-IAmA-worldnews-videos-todayilearned-aww-askscience-Jokes-mildlyinteresting170 views, 1 likes, 0 loves, 0 comments, 0 shares, Facebook Watch Videos from Dosja.al: Aksident i trefishtë në aksin Shkodër-Koplik, një person në... Dosja.al - Aksident i trefishtë në aksin Shkodër-Koplik, një person në gjendje të rëndëDosja.al. 51,972 likes · 983 talking about this. Një nismë e pavarur në median online, që ka si synim informimin e saktë dhe të sigurt të publikutDosja.al is a project totally conceived by the CodeIT team. The initiative of the journalist Enton Abilekaj, for a complete regular, impartial and real-time public information was submitted as a specific request for a clean and broadcast design. In a record period of time, of just two months, the graphic conception of the whole brand […]Dosja.al. 50,611 likes · 869 talking about this. Një nismë e pavarur në median online, që ka si synim informimin e saktë dhe të sigurt të publdosja.al (hosted on cloudflare.com) details, including IP, backlinks, redirect information, and reverse IP shared hosting data-----Subscribe: https://bit.ly/3qr7VJZ Web: https://dosja.al/ Facebook: https://www.facebook.com/dosja.albInstagram:...Me maskë dhe xhaketë! Rama shkon në ambientet e Air-Albania për të marrë vaksinën ‘Pfizer’, plotëson formularin Deklaratat e Ramës ndaj SPAK, Lela: Ka frikë se po heton një 'territor' që i dëmton qeverisjen. Gazetari dhe drejtori i Politiko.al, Alfred Lela ka komentuar deklaratat e kryeministrit Edi Rama, ndaj SPAK. Në një intervistë për RTV O... 12 Maj 2022, 17:15.‎Dosja.al është krijuar me qëllim informimin e saktë dhe të shpejtë të përdoruesve të saj. Secili prej jush do të gjej atë që kërkon, pasi lajmet shpërndahen në kohë reale dhe burimet e tyre janë të sigurta. Përfshihen foto dhe video që çdo ngjarje të jetë e prekshme nga ju. Kategoritë janë gjithë pë…Krijuan kushte për vrasjen e Ervis Martinajt, Prokuroria e Tiranës çon për gjykim 3 persona, mes tyre një vajzë (DOSJA) 11:51 13/05/2022 6 min 23 ...TPZ.al është një media online e pavarur. Përpjekja jonë është të sjellim lajme, analiza dhe komente, në shërbim të interesit publik. 10:32 Mbi katër mijë rrënjë, si i kthyen shqiptarët tetë vila në "shtëpi bari" në Spanjë, nëntë persona në pranga. 10:19Gazetari Ferdinand Dervishi tha se nuk fshihet asgjë pas deklaratave të Ramës sepse në lidhje me këtë ngjarje ka reaguar edhe Amerika. Dervishi u shpreh ndër të tjera se dosja më e rëndë e buxhetit të shtetit është ajo e inceneratorëve dhe të gjithëve po u dridhen 'leqet' e këmbëve për këtë dosje. Advertisements Ferdinand […]Dosja e të dhënave të disponueshme. Kur vlera doganore e mallrave të importuara nuk mund të përcaktohet në bazë të 5 metodave të vlerësimit doganor (përshkruar në nenin 34 ose 35), ajo përcaktohet në bazë të të "Dhënave të Disponueshme". Të dhënat e disponueshme janë mënyra e fundit e përcaktimit të vlerës ...‏‎Dosja.al‎‏ اليوم، الساعة ‏٢:٠٧ م‏ Sipas Institutit të Sindikatave Evropiane, substancat reprotoksike j ... anë substanca kimike që, nëse thithen, gëlltiten ose nëse depërtojnë në lëkurë, përbëjnë një kërcënim të rëndë për fertilitetin si te burrat ashtu edhe te gratë.Dosja.al, Tirana. 50 551 J'aime · 2 896 en parlent. Një nismë e pavarur në median online, që ka si synim informimin e saktë dhe të sigurt të publDosja.al është një nismë e pavarur në median online, që ka si synim informimin e saktë dhe të besueshëm të publikut. Fokusi ynë është të pasqyrojmë sa më qartë zhvillimet në Shqipëri, Kosovë dhe rajon.dosja.al Edith Harxhi: I kam kërkuar Berishës që të ndikojë për dorëheqjen e Bashës - Dosja AL TIRANË- Kandidatja për kreun e Partisë Demokratike, Edith Harxhi ka zbuluar se ka komunikim me ish-kryeministrin Sali Berisha.0 views, 0 likes, 0 loves, 0 comments, 0 shares, Facebook Watch Videos from Dosja.al: SFIDA E RE! A pi dot Edi Rama ujë rubineti nga "Ali Demi"?Dosja.al Sot në orën 8:26 PD U duk se humbi, e futën në burg, e dënuan pa i dhënë mundësinë të mb ... rohet, e detyruan të arratiset, e privuan nga atdheu perveçse i prishën karrieren.Gazeta Panorama Online, botim i Panorama Group, gazeta më e madhe në Shqipëri, lajmet e fundit, lajm i fundit, lajme në çdo kohë, e përditshme e pavarur, Gazeta Panorama është gazetë e përditshme në gjuhën shqipe, botohet në Tiranë, Shqipëri. Aktualisht ajo është gazeta më e madhe dhe si rrjedhojë më e shitura në vend, gjithashtu portali i saj online eshte portali ...Deklaratat e Yuri Kim! Berisha i bën thirrje Biden: Mos lejo përfaqësuesit e tu që të ndërhyjnë në PDdosja.al. FOTO/ Kjo është infermierja e spitalit infektiv, i vodhi portofolin pacientit të infektuar me Covid - Dosja AL. TIRANË- Gruaja në foto është infermierja e spitalit infektiv në Tiranë, Ronida Hysa, e cila u arrestua nga policia dhe prokuroria e Tiranës, për akuzën e "Vjedhjes duke shpërdoruar detyrën" pasi i ka ...The u/Dosja_al community on Reddit. Reddit gives you the best of the internet in one place. jump to content. my subreddits. edit subscriptions. popular-all-random-users | AskReddit-funny-movies-explainlikeimfive-pics-news-tifu-gaming-IAmA-worldnews-videos-todayilearned-aww-askscience-Jokes-mildlyinterestingBurime për Dosja.al bëjnë me dije se nga zjarri nuk ka persona të lënduar, por vetëm dëme materiale. Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al Ende nuk dihet se cili është shkaktu që çoi në r....Marrëveshja me Pfizer/ Rama: Më gjeni një shtet që ka publikuar kontratën dhe ne do të jemi vendi i dytë! Vendimi i BE, i gabuar! S’jam servil si... Gazetari i njohur Artan Hoxha ka deklaruar se ditën e martë në orën 10:00 do të dëshmojë mbi dosjen "Toyota Yaris" në Bruksel në Prokurorinë Federale belge. Sipas gazetarit Hoxha, autoritetet belge nuk kanë pranuar që ai dëshminë ta bënte në Tiranë, pasi deklarata e tij mund të dekonspirohej. "Unë javën tjetër ditën e martë […]Deklaratat e Yuri Kim! Berisha i bën thirrje Biden: Mos lejo përfaqësuesit e tu që të ndërhyjnë në PDdosja.al "Njëri telefon u thye tërësisht nga plumbat'/ Çfarë u gjet brenda makinës së Bardhok Pllanajt (DETAJE) - Dosja AL. TIRANË- Gazetari Elton Qyno ka zbardhur detaje të tjera lidhur vrasjen e "Kumbarit të Shkodrës", Bardhok Pllanaj. I ftuar në emisionin "Opinion", ai ka bërë me dije se brenda makinës së Pllanajt ...dosja.al Partia Socialiste s' pyet për Covid-19 para votave, Elisa Spiropali merr në "gji" Halit Valterin, mblidhen me 30 veta, distancimi social zero - Dosja AL TIRANË- Deputeti i opozitës parlamentare, Halit Valteri, ditën e sotme ka zhvilluar një takim me qytarë të zonës së Bathore të Bashkisë Kamzës, ku dhe ka shkelur me ...TIRANË- Një ndeshje mes Teutës dhe Tiranës në basketboll nuk ka përfunduar siç duhet. Dhunë e paprecedentë ndaj arbirtit shihet në video, pasi një lojtar i T...CNA.AL - City News Albaniadosja.al. Shpëtim Idrizi, paralajmëron Lulzim Bashën: Kujdes, nuk jemi në tregun e gjësë së gjallë! - Dosja AL. TIRANË- Kryetari i Partisë Demokratike për Integrim dhe Unitet thekson se koalicioni opozitar duhet t'i shërbejë qëllimit të përbashkët për të ardhur të pushtet pas zgjedhjeve të 25 prillit. I ftuar në Top ...CNA.AL - City News AlbaniaDosja.al - FOTO | Facebook. Dosja.al. 21 de enero de 2021 ·. FOTO. TIRANË- Kryeministri Edi Rama vendos lule në vendet ku u vranë viktimat e 21 janarit.170 views, 1 likes, 0 loves, 0 comments, 0 shares, Facebook Watch Videos from Dosja.al: Aksident i trefishtë në aksin Shkodër-Koplik, një person në... Dosja.al - Aksident i trefishtë në aksin Shkodër-Koplik, një person në gjendje të rëndë Dosja (@dosja.al) • Instagram photos and videos dosja.al 4,575 posts 39.2k followers 235 following Dosja News & media website Nismë e pavarur në median online për informimin e saktë dhe të sigurt të publikut. dosja.al Posts Reels Videos TaggedDosja.al, Tirana. 51.938 Me gusta · 71 personas están hablando de esto. Një nismë e pavarur në median online, që ka si synim informimin e saktë dhe të sigurt të publikutDosja.al आज 4:40 AM बजे Biznesmeni italian ka fituar betejën ligjore me Shqipërin në Gjykatën e Arbitrazhit, ku duhet të marrë 110 milionë euroSYRI.net është agjencia më e madhe e lajmeve në Shqipëri, që brenda një kohe të shkurtër është kthyer në lider të informacionit. Në SYRI.net do të gjeni opinionistë më me emër në vendin tonë, investigime dhe lajme që nuk do ti gjeni diku tjetër.Dosja.al Oggi alle ore 10:19 Edhe punonjësit e administratës ndalohen që të bëjnë veprime jo etik ... e dhe të ekzagjeruar në bare e restorante, të frekuentojë ambiente të padenja, të takohen me grupe interesi, apo të publikojë në rrjete sociale video dhe foto të papërshtatshme të ambientit të punës.1 views, 0 likes, 0 loves, 0 comments, 0 shares, Facebook Watch Videos from Dosja.al: Fatos Nano President? Berisha: Mendoj mos t'ja prishim qetësinë435 Followers, 399 Following, 182 Posts - See Instagram photos and videos from 🅳🆈🆀🅰🅽_🅻🅾🅳🆁🅰🆂🅷 (@bambi_kids.al)Gazetari i njohur Artan Hoxha ka deklaruar se ditën e martë në orën 10:00 do të dëshmojë mbi dosjen "Toyota Yaris" në Bruksel në Prokurorinë Federale belge. Sipas gazetarit Hoxha, autoritetet belge nuk kanë pranuar që ai dëshminë ta bënte në Tiranë, pasi deklarata e tij mund të dekonspirohej. "Unë javën tjetër ditën e martë […]30 mijë € për ta përgjuar"/ Krijuan kushte për vrasjen e Ervis Martinajt, Prokuroria e Tiranës çon për gjykim 3 persona, mes tyre një vajzë (DOSJA) May 13, 2022 daviddosja.al Partia Socialiste s' pyet për Covid-19 para votave, Elisa Spiropali merr në "gji" Halit Valterin, mblidhen me 30 veta, distancimi social zero - Dosja AL TIRANË- Deputeti i opozitës parlamentare, Halit Valteri, ditën e sotme ka zhvilluar një takim me qytarë të zonës së Bathore të Bashkisë Kamzës, ku dhe ka shkelur me ...Gazetari i njohur Artan Hoxha ka deklaruar se ditën e martë në orën 10:00 do të dëshmojë mbi dosjen "Toyota Yaris" në Bruksel në Prokurorinë Federale belge. Sipas gazetarit Hoxha, autoritetet belge nuk kanë pranuar që ai dëshminë ta bënte në Tiranë, pasi deklarata e tij mund të dekonspirohej. "Unë javën tjetër ditën e martë […]Dosja.al ka mësuar se bashkë me tokat bujqësore, në këtë fshat janë përmbytur edhe disa banesa, duke lënë edhe familje në qiell të hapur. Konkretisht në familjen Reçi, uji ka dëmtuar pa...39.2k Followers, 233 Following, 4,742 Posts - See Instagram photos and videos from Dosja (@dosja.al) Jan 01, 2021 · Rama: Vaksinimi nis tek Air Albania me bluzat e bardha, mësuesit, policët dhe moshën mbi 75 vjeç Dosja.al - Replikat | Facebook. Dosja.al. 19 de enero de 2021 ·. Replikat. TIRANË- Kryeministri Edi Rama është një nga politikanët në vend që i kthen përgjigje komentuesve në rrjetet sociale, më së shumti në 'Facebook'. Nuk kanë qënë të pakta rastet kur ai ka thënë atë që mendon, dhe pa doreza, siç njihet si natyrë.Burime për Dosja.al bëjnë me dije se nga zjarri nuk ka persona të lënduar, por vetëm dëme materiale. Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al Ende nuk dihet se cili është shkaktu që çoi në r....dosja.al. Shpëtim Idrizi, paralajmëron Lulzim Bashën: Kujdes, nuk jemi në tregun e gjësë së gjallë! - Dosja AL. TIRANË- Kryetari i Partisë Demokratike për Integrim dhe Unitet thekson se koalicioni opozitar duhet t'i shërbejë qëllimit të përbashkët për të ardhur të pushtet pas zgjedhjeve të 25 prillit. I ftuar në Top ...Dosja.al आज 4:40 AM बजे Biznesmeni italian ka fituar betejën ligjore me Shqipërin në Gjykatën e Arbitrazhit, ku duhet të marrë 110 milionë euro627 views, 8 likes, 0 loves, 0 comments, 0 shares, Facebook Watch Videos from Dosja.al: Vojo Bregu 'thumbon' Veliajn, paralajmëron Vinin: Ej vëllai, ruani qentë natën se ai vjen ose me i vra, ose me...Marrëveshja me Pfizer/ Rama: Më gjeni një shtet që ka publikuar kontratën dhe ne do të jemi vendi i dytë! Vendimi i BE, i gabuar! S’jam servil si... Lajme.al është një media online, që ka për qëllim informimin e paanshëm duke vënë profesionalizmin dhe interesin qytetar në plan të parë.Kryeministri Edi Rama u ka kërkuar popujve të Ballkanit Perëndimor, në veçanti shqiptarëve dhe serbëve, që t'i harrojnë dëmet që, sipas tij, i kanë shkaktuar njëri-tjetrit dhe të ecin përpara. Të premten, Rama foli para të pranishmëve në konferencën e kryetarëve të parlamenteve të Nismës Adriatiko-Joniane në Tiranë ...Dosja.al Dosja.al Test Results. Dosja.al Mobile Performance: 16/100. Quick overview: Opportunities. These suggestions can help your page load faster. They don't directly affect the Performance score. Defer offscreen images. Potential savings of 1,851 KiB.Lajmi i fundit sjell lajme live, lajmet nga Shqiperia, lajmifundit 24 ore, gazeta, ngjarje shqip, Kosova, Ballkani e Bota, videot e funditpjesË nga dosja hetimore Nga aktet e ndodhura në fashikullin e prokurorit rezulton se: Shtetasi Dejvison Serjani është i fejuar me shtetasen N.Sh. Kjo e fundit ka punuar në një agjenci udhëtimesh në rrugën 'Myslym Shyri' ku shiste bileta udhëtimesh, paketa turistike, akomodime në hotele jashtë vendit etj.Rudina Hajdari denoncon: Qytetarët e Elbasanit dinë me detaje aktivitetin e 4 bandave, vetëm Drejtori i Policisë nuk di asgjë!Dosja.al është një nismë e pavarur në median online, që ka si synim informimin e saktë dhe të besueshëm të publikut. Fokusi ynë është të pasqyrojmë sa më qartë zhvillimet në Shqipëri, Kosovë dhe rajon.Burime për Dosja.al bëjnë me dije se nga zjarri nuk ka persona të lënduar, por vetëm dëme materiale. Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al Ende nuk dihet se cili është shkaktu që çoi në r....0 views, 0 likes, 0 loves, 0 comments, 0 shares, Facebook Watch Videos from Dosja.al: Berisha firmos kërkesë për mocion për debat në KuvendBurime për Dosja.al bëjnë me dije se nga zjarri nuk ka persona të lënduar, por vetëm dëme materiale. Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al Ende nuk dihet se cili është shkaktu që çoi në r....Dosja.al është një iniciativë gazetarësh të rinj dhe njerëzish të lirë, që nuk ndikohet nga interesa politike apo biznesi. Informimi i paanshëm, qëndrimi i pavarur dhe etika ... Dosja.al - 帖子CNA.AL - City News AlbaniaCNA.AL - City News AlbaniaBoldnews.al mbetet zgjedhja e parë për një lexues i cili kërkon të informohet me saktësi për një lajm. Misioni jonë kryesor është paanshëmëria dhe profesionalizmi dhe për këtë janë të punësuar gazetarët më të mirë në tregun mediatik.30 mijë € për ta përgjuar"/ Krijuan kushte për vrasjen e Ervis Martinajt, Prokuroria e Tiranës çon për gjykim 3 persona, mes tyre një vajzë (DOSJA) May 13, 2022 davidLajmi i fundit sjell lajme live, lajmet nga Shqiperia, lajmifundit 24 ore, gazeta, ngjarje shqip, Kosova, Ballkani e Bota, videot e funditBurime për Dosja.al bëjnë me dije se nga zjarri nuk ka persona të lënduar, por vetëm dëme materiale. Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al Ende nuk dihet se cili është shkaktu që çoi në r....Dosja bombë nga SHBA: Kina po përgatit Luftën e Tretë Botërore... 19:08 08/05/2021. Një mollë shqiptare në gjigandin "Apple" në Kaliforni. 08:10 05/05/2022 "Faleminderit shqiptarë!"/ Zelensky: Populli juaj më kujton Nënë Terezën. 13:29 03/05/2022.Raportet e "The Economist", Rama modest sa më s'ka: Jemi futur në të njëjtën klasë me vendet e BE dhe SHBA, lamë pas rajonin…Dosja.al - VIDEO | Facebook. Dosja.al. 2021년 1월 14일 ·. VIDEO. ITALI- Janë publikuar pamjet e ngjarjes së rëndë mbrëmjen e Vitit të Ri në Milano, ku një shqiptar qëlloi me armë zjarri duke lënë të plagosur rëndë dy emigrantë marokenë. 41-vjeçari shqiptar me precendetë kriminal qëlloi me gjakftohtë ndaj dy ...30 mijë € për ta përgjuar"/ Krijuan kushte për vrasjen e Ervis Martinajt, Prokuroria e Tiranës çon për gjykim 3 persona, mes tyre një vajzë (DOSJA) May 13, 2022 davidHome - Albeu.com. Sa "shtëpi bari" janë zbuluar përmes faturave të energjisë elektrike? Përgjigjet shefi i narkotikëve. schedule 5 orë me parë.dosja.al I dehur, 34 vjeçari vrau me thikë kunatin, del FOTO e viktimës - Dosja AL TIRANË- Ngjarja e cila ndodhi rreth orës 03:45 në kryeqytet ku Klajdi Shundi, 34 vjeç vrau kunatin e tij në rrugën "5 Maji" tronditi njerëzit mëngjesin e sotëm.CNA.AL - City News AlbaniaGazetari i njohur Artan Hoxha ka deklaruar se ditën e martë në orën 10:00 do të dëshmojë mbi dosjen "Toyota Yaris" në Bruksel në Prokurorinë Federale belge. Sipas gazetarit Hoxha, autoritetet belge nuk kanë pranuar që ai dëshminë ta bënte në Tiranë, pasi deklarata e tij mund të dekonspirohej. "Unë javën tjetër ditën e martë […]dosja.al Meta takon Orban: Mirënjohje për mbështetjen që Hungaria i ka dhënë Shqipërisë për hapjen e negociatave - Dosja AL HUNGARI- Presidenti Ilir Meta, në kuadër të vizitës së tij zyrtare në Hungari, zhvilloi një takim me Kryeministrin e Hungarisë, Viktor Orbán.0 views, 0 likes, 0 loves, 0 comments, 0 shares, Facebook Watch Videos from Dosja.al: SFIDA E RE! A pi dot Edi Rama ujë rubineti nga "Ali Demi"?Me maskë dhe xhaketë! Rama shkon në ambientet e Air-Albania për të marrë vaksinën 'Pfizer', plotëson formularinTPZ.al është një media online e pavarur. Përpjekja jonë është të sjellim lajme, analiza dhe komente, në shërbim të interesit publik. Built & Monetized by Dosja.al - MOMENTI | Facebook. Dosja.al. 30 de diciembre de 2020 ·. MOMENTI. TIRANË- Modelja e njohur Heidi Lushtaku ka qënë e ftuar në emisionin "Rudina", ku edhe ka treguar lidhur mbi jetën dhe karrierën e saj si modele. Por në një momente teksa po fliste me moderatoren Rudina Magjistari, ajo nisi të kollitej duke e vënë në ...Home - Albeu.com. Sa "shtëpi bari" janë zbuluar përmes faturave të energjisë elektrike? Përgjigjet shefi i narkotikëve. schedule 5 orë me parë.Dosja.al - 投稿0 views, 0 likes, 0 loves, 0 comments, 0 shares, Facebook Watch Videos from Dosja.al: SFIDA E RE! A pi dot Edi Rama ujë rubineti nga "Ali Demi"?E përditshme e Analizës dhe e Informacionit - Gazeta DitaThe u/Dosja_al community on Reddit. Reddit gives you the best of the internet in one place. jump to content. my subreddits. edit subscriptions. popular-all-random-users | AskReddit-funny-movies-explainlikeimfive-pics-news-tifu-gaming-IAmA-worldnews-videos-todayilearned-aww-askscience-Jokes-mildlyinterestingdosja.al (hosted on cloudflare.com) details, including IP, backlinks, redirect information, and reverse IP shared hosting dataTPZ.al është një media online e pavarur. Përpjekja jonë është të sjellim lajme, analiza dhe komente, në shërbim të interesit publik. Built & Monetized by Dosja (@dosja.al) • Instagram photos and videos dosja.al 4,575 posts 39.2k followers 235 following Dosja News & media website Nismë e pavarur në median online për informimin e saktë dhe të sigurt të publikut. dosja.al Posts Reels Videos TaggedDosja.al is a project totally conceived by the CodeIT team. The initiative of the journalist Enton Abilekaj, for a complete regular, impartial and real-time public information was submitted as a specific request for a clean and broadcast design. In a record period of time, of just two months, the graphic conception of the whole brand […]627 views, 8 likes, 0 loves, 0 comments, 0 shares, Facebook Watch Videos from Dosja.al: Vojo Bregu 'thumbon' Veliajn, paralajmëron Vinin: Ej vëllai, ruani qentë natën se ai vjen ose me i vra, ose me...Boldnews.al mbetet zgjedhja e parë për një lexues i cili kërkon të informohet me saktësi për një lajm. Misioni jonë kryesor është paanshëmëria dhe profesionalizmi dhe për këtë janë të punësuar gazetarët më të mirë në tregun mediatik.SYRI.net është agjencia më e madhe e lajmeve në Shqipëri, që brenda një kohe të shkurtër është kthyer në lider të informacionit. Në SYRI.net do të gjeni opinionistë më me emër në vendin tonë, investigime dhe lajme që nuk do ti gjeni diku tjetër.Lëvizje eksituese, vulgare! Stilistja Konomi për Ronelën: Veshja jo estetike. Art i shëmtuar, i bërë jo mirë! Kompozitorja për këngën: Juritë e kanë rrëzuar. TIRANË-Dosja.al ju sjell lajmet më kryesore të ditës në portalet e vendit. Dosja.al ka në faqe të parë artikull mbi motin në vend i cili tashmë nga reshjet i ka lënë vendin temperaturave të ulëta. Top Channel dhe Faxëeb kanë në faqe të parë artikuj mbi intervistën e kryeministrit...30 mijë € për ta përgjuar"/ Krijuan kushte për vrasjen e Ervis Martinajt, Prokuroria e Tiranës çon për gjykim 3 persona, mes tyre një vajzë (DOSJA) May 13, 2022 davidFPP ofron një sistem të unifikuar të klasifikimit për prokurimin publik. Autoritetet kontraktuese, si departamentet qeveritare, qyteteve dhe komunave kanë një mjet të standardizuar për t'iu referuar projekteve dhe të përshkruajë objektin e kontratave të prokurimit. Që nga 1 shkurt 2006, përdorimi i FPP është i detyrueshëm në BE.Dosja.al është një iniciativë gazetarësh të rinj dhe njerëzish të lirë, që nuk ndikohet nga interesa politike apo biznesi. Informimi i paanshëm, qëndrimi i pavarur dhe etika profesionale janë...pjesË nga dosja hetimore Nga aktet e ndodhura në fashikullin e prokurorit rezulton se: Shtetasi Dejvison Serjani është i fejuar me shtetasen N.Sh. Kjo e fundit ka punuar në një agjenci udhëtimesh në rrugën 'Myslym Shyri' ku shiste bileta udhëtimesh, paketa turistike, akomodime në hotele jashtë vendit etj.Me maskë dhe xhaketë! Rama shkon në ambientet e Air-Albania për të marrë vaksinën ‘Pfizer’, plotëson formularin Rreth 100 mijë gra dhe vajza që punojnë në sektorin fason prej vitesh janë të keqpaguara dhe të shfrytëzuara, teksa askush nuk ngre zërin për problemet më të...TPZ.al është një media online e pavarur. Përpjekja jonë është të sjellim lajme, analiza dhe komente, në shërbim të interesit publik. 10:32 Mbi katër mijë rrënjë, si i kthyen shqiptarët tetë vila në "shtëpi bari" në Spanjë, nëntë persona në pranga. 10:19Dosja.al është një iniciativë gazetarësh të rinj dhe njerëzish të lirë, që nuk ndikohet nga interesa politike apo biznesi. Informimi i paanshëm, qëndrimi i pavarur dhe etika profesionale janë...Dosja.al - VIDEO | Facebook. Dosja.al. 8 de enero de 2021 ·. VIDEO. KUKËS- Moti i keq ka përfshirë ditën e sotme dhe qytetin e Kukësit. Siç shihet në vidoen që është siguruar nga Dosja.al në fshatin e Kalimashit ka pasur rrëshqitje të dherave dhe uji ka dalë në përrenjtë.dosja.al "Njëri telefon u thye tërësisht nga plumbat'/ Çfarë u gjet brenda makinës së Bardhok Pllanajt (DETAJE) - Dosja AL. TIRANË- Gazetari Elton Qyno ka zbardhur detaje të tjera lidhur vrasjen e "Kumbarit të Shkodrës", Bardhok Pllanaj. I ftuar në emisionin "Opinion", ai ka bërë me dije se brenda makinës së Pllanajt ...Me maskë dhe xhaketë! Rama shkon në ambientet e Air-Albania për të marrë vaksinën ‘Pfizer’, plotëson formularin Dosja.al meson se prokuroria ka në duar foto e video të zyrtarëve të lartë që dokumentojnë dhënien e ryshfetit nga qytetarët e Kosovës kundrejt tyre.Dosja.al - 投稿Dosja.al, Tirana. 50 551 J'aime · 2 896 en parlent. Një nismë e pavarur në median online, që ka si synim informimin e saktë dhe të sigurt të publ0 views, 0 likes, 0 loves, 0 comments, 0 shares, Facebook Watch Videos from Dosja.al: SFIDA E RE! A pi dot Edi Rama ujë rubineti nga "Ali Demi"?1 views, 0 likes, 0 loves, 0 comments, 0 shares, Facebook Watch Videos from Dosja.al: Fatos Nano President? Berisha: Mendoj mos t’ja prishim qetësinë Dosja.al - MOMENTI | Facebook. Dosja.al. 30 de diciembre de 2020 ·. MOMENTI. TIRANË- Modelja e njohur Heidi Lushtaku ka qënë e ftuar në emisionin "Rudina", ku edhe ka treguar lidhur mbi jetën dhe karrierën e saj si modele. Por në një momente teksa po fliste me moderatoren Rudina Magjistari, ajo nisi të kollitej duke e vënë në ...The u/Dosja_al community on Reddit. Reddit gives you the best of the internet in one place. jump to content. my subreddits. edit subscriptions. popular-all-random-users | AskReddit-funny-movies-explainlikeimfive-pics-news-tifu-gaming-IAmA-worldnews-videos-todayilearned-aww-askscience-Jokes-mildlyinterestingLupa.al publikon listën me emrat e 94 fermerëve të duhanit në Korçë, të cilëve u është faturuar sikur kanë shitur Dosja/ Emrat e 94 fermerëve të Korçës që u është faturuar krom, pas Xhevdet Hysenit, në skenë ish-kreu i dhomës së tregtisë turko-shqiptare i dënuar për punësim të paligjshëm - Lupa.aldosja.al Edith Harxhi: I kam kërkuar Berishës që të ndikojë për dorëheqjen e Bashës - Dosja AL TIRANË- Kandidatja për kreun e Partisë Demokratike, Edith Harxhi ka zbuluar se ka komunikim me ish-kryeministrin Sali Berisha.dosja.al. PAMJE TË RËNDA/ Njolla gjaku, flokët e Zhanetës në tokë, gropat në mur! Brenda banesës ku u vranë dy motrat nga Përparim Ademi - Dosja AL. TIRANË- Pamjet që vijnë nga banesa e dy motrave që u vranë nga Përparim (Tela) Ademi janë të frikshme. Dhe pse kanë kaluar pesë ditë nga vrasja e dy motrave, shtëpia e ...The u/Dosja_al community on Reddit. Reddit gives you the best of the internet in one place. jump to content. my subreddits. edit subscriptions. popular-all-random-users | AskReddit-funny-movies-explainlikeimfive-pics-news-tifu-gaming-IAmA-worldnews-videos-todayilearned-aww-askscience-Jokes-mildlyinterestingFPP ofron një sistem të unifikuar të klasifikimit për prokurimin publik. Autoritetet kontraktuese, si departamentet qeveritare, qyteteve dhe komunave kanë një mjet të standardizuar për t'iu referuar projekteve dhe të përshkruajë objektin e kontratave të prokurimit. Që nga 1 shkurt 2006, përdorimi i FPP është i detyrueshëm në BE. neuropsychiatric complications of dementialas vegas ticketmasterpomeranian puppies for sale under dollar300vintage cars for salerain backgroundgrain free restaurants near metoilet seats amazonsamsung qn90a neo qled tvwest edmonton mall waterpark hours ost_